ימי הולדת

tzafon
merkaz
icon02
icon03

 

 
 
amlatza
shafan
sheelot
 
 

יום הולדת חיות עם "חידע" - הפעלה מושלמת לימי הולדת


נתחיל בקבלת פנים עם סוס פוני ואז נתיישב להפעלה מרגשת עם החיות מפינת החי נסיים בטקס יום הולדת כולל מוסיקה והפתעות. לכל אורך הפעילות יש לילד היום הולדת שלכם מקום מרכזי ומעצים. אנחנו מאפשרים לילדים לגעת בחיות באופן חופשי ומייצרים פעילות עם אווירה רגועה ומשוחררת שנעימה הן לילדים והן לחיות.

 

Ariana Gafni Gertzberg · עובד/ת בחברת ‏עמותת רעות

לאשרת המקסימה, לעמית ,לשוש הפונית המתוקה, ולכל החיות שהגיעו יחד אתכם, אנחנו רוצים להודות לכם על יום הולדת מיוחד במינו , אשרת סבלנית וזורמת עם הילדים (והיו הרבה!) יחס מכבד לחיות והסבר לילדים על כל אחת מהן. הרכיבה על הפונית עשתה את הארוע ליוצא דופן ואטרקטיבי ! הילדים מאוד נהנו והתגובות הנלהבות מההורים הגיעו אלינו במהלך כל השבת.עופרי מאוד נהנתה וגם אנחנו :) משפחת גרצברג

אביבית אהרון · מכללת אלימה

בשמת הנהדרת ביקרה אצלנו במרכז לגיל הרך בעין יעקב,יחד עם צבא החיות העבירה פעילות מעלפת ממש!!
הילדים היו כל כך מוקסמים ומהופנטים אליה שהיה ממש כיף לראות. בעדינות ובחמלה כלפי החיות הסבירה לילדים על כל חיה וחיה אשר הגיעה איתה,היה מדהים לראות את הילדים (גם המפחדים ביותר) לאט לאט מתקרבים אל החיות,מאכילים ומשחקים עמן. בשמת יקירתי,השארת טעם טוב כל כך מהפעילות הנהדרת שאנחנו כבר חושבים על הפעם הבאה. מומלץ בחום!!!!!!


בשמת בוטליר · ‏בעלים ומנהלת‏ ב-‏חידע-פינת חי ניידת

לצוות חידע המקסים ובפרט לבשמת ואשרת לפני שנה נכחתי בפעילות יום הולדת שהעברתן בקיבוץ מצובה ומיד נשביתי בקסם!!!! לא יודעת מי יותר אני או ילדי. :)
במשך שנה שלמה, בני לא ויתר וחלם על יום הולדת 4 עם הפעלה של חידע: היה יום הולדת כייפי ,מאושר, מלא אטרקציות. החיות שהבאתם לפעילות, היו הרבה יותר מהכמות שהובטחה. אשרת העבירה את הפעילות במלא חיוך צחוקים והנאה , כלל לא ניכר כי זו עבודתה כבר מס' שנים לא מבוטל. נראה כי היא נהנית מהחוויה כל פעם מחדש. כל מושב נתיב השיירה דיבר על הפעילות והחוויה המדהימה, ממש כאילו הגיע גן חיות לנתיב השיירה.בעקבות ההצלחה הכבירה ביקשנו להזמינכם פעם נוספת לפעילות בצהרון פסח בגן אורנים. בשמת היקרה מאוד אדיבה ,תמיד זמינה ,מרגיעה ומלאת חן. הכל זורם וקליל וכייפי. הילדים נהנו כל כך, מהסוס פוני שהגיע לגן וכל החיות הרבות שוב, (הרבה יותר מהכמות שסוכמה) לפינת ליטוף .הפעילות משלבת העברת ידע על כל חיה לצד ליטוף, צחוק וחוויה .ממליצה בחום על הפינה הקסומה של חידע. אני בטוחה שזו לא תהיה הפעם האחרונה שאנחנו מזמינים את פעילותכם למושב. וכבר מתכננים תכניות לקייטנת קיץ, חולמים על חוג קבוע לילדינו במהלך שנת הלימודים וכמובן פעילויות בימי הולדת. תודה רבה על הזמינות החום והחוויה שאתם מעניקים לילדינו. שיר חיים הכהן - ועד גן אורנים, נתיב השיירה.


עידית שט

בשמת שלום, רצינו להודות לאושרת ולך על יום הולדת 6 שחגגנו לסהר . יום הולדת שמח ומעשיר. אשרת לימדה את הילדים האורחים בסבלנות רבה, עם ידע עצום וגישה נפלאה לילדים. תודה על תשומת הלב . ילדת יום הולדת שלי היה מאושרת !!!


Enav Tehar-Zahav

אשרת המקסימה! תודה רבה על הפעלת יומולדת 8 איכותית, מעשירה ומיוחדת במינה!! הילדים מאוד נהנו וההורים- לא פחות!! שנה טובה לכולכם ולכל החיות הנהדרות!!! אוהד וכל המשפחה!
 
כל הזכויות שמורות לחידע © פינת חי ניידת שמגיעה עד אליכם | טלפון: 054-5914462 (בשמת) | 052-3982520 (אשרת)